מובייל

קבוצת אימונים

את מרגישה שהגיע זמן להתעורר


את מחפשת מאמנת שתראה אותך


שתתאים לך את התרגילים והאימונים – 

לפי המטרות והיכולות שלך.

את יודעת שאפשר לחיות את החיים עם חיוניות ואנרגיה גבוהה יותר. 

ואת רוצה להשיל את הכבדות מעלייך, את המשקל העודף ואת הדכדוך מחוסר 

תנועה מוחלט בחייך. וואו – הגעת למקום הנכון!

ראשית בואי נדבר ונמצא את השיעור שתרצי לנסות.

אחר כך ניצור את תכנית האימונים שמתאימה לך ונתקדם עד שתשיגי את 

המטרות שלך.  נבנה לך שגרה פעילה, עם קבוצה ומאמנת תומכת כך 

שתתמידי, תשמרי על התוצאות שלך ותמשיכי להתפתח וללמוד כל הזמן. 

ככה מתחילים – וככה מתמידים.

התקשרי אליי עכשיו:  050-6958168

 

מנוי אימון שבועי - 160 ש"ח לחודש

להרשמה

מנוי מלא לכל האימונים - 230 ש"ח לחודש

להרשמה

בחרי את היום שלך

לכל מי שהתחילה לרוץ מעט בתכנית “לעוף על הגוף” או לחזור לריצה, או ממש מאפס – קבוצה זו נפתחת כל שנה לקראת הקיץ פעם אחת בלבד בשנה, עד תום מאי מסתיימת ההרשמה!

אימון אנרגטי ומגוון, אהוב במיוחד על המתאמנות שלי! ברחבי מכון וייצמן אנחנו רצות במקטעים קצרים של כמה דקות ועוצרות לתחנות תרגול אירובי ואנאירובי – לחיזוק הלב והשרירים הגדולים של הגוף. זהו אימון שמגביר נפלא את קצב חילוף החומרים הרבה אחרי האימון.
רצוי להוציא תעודת צועד במכון וייצמן, בכניסה הראשית יש להתקשר : 08-9342111

אימון חיזוק וחיטוב גוף נעים, מתאים לכל רמות הכושר לאמן את כל שרירי הגוף, לחזק את היציבה – וכמובן כמו תמיד להנות! עובדים על מזרון, עם אביזרי כושר שונים, עם מוזיקה קצבית ומסיימים במתיחות כמובן😊אך רגוע

כי ריצה על אדמה וחול עדיפה מהרבה בחינות על האספלט הקשה – למפרקים, מניעת נזקים מנפילות, אוויר צח יותר בשדות ומגוון יותר מאשר מסלולי הכביש.  הריצה כוללת עליות, ירידות, נופים, פריחות משתנות חול עמוק ולפעמים קצת גשם ובוץ בחורף, כי הכל קטן עלינו!  ובעיקר – זריחה שממלאת הנפש *מתאים למי שעברה אימונים בקבוצת מתחילות או סיימה את קורס האונליין “מתחילות לרוץ”. 

שיעור סטודיו מיוחד שיצרתי לאורך השנים בכדי להנות מכל העולמות ולמלא כמה שיותר את צרכי המתאמנות. האימון משלב תרגול ברוח היוגה והפילאטיס ומשלב גם הרבה תנועה חופשית ומשחקיות, כדי להנות מאפקט ה- FUN! לכן באימון הביודינמי יש מענה להרבה מטרות: גמישות מפרקים ושרירים, חיזוק שרירי הליבה – גב ובטן ולאורך עמוד השדרה, שחרור נפשי ממתחים וחיבור עם הגוף. הביודינמי מתקיים בסטודיו קטן באזור רחובות ההולנדית, במתחם “נשות העיר”, רח’ אלי הורוביץ 19. 

האימון משלב תרגול ברוח היוגה והפילאטיס ומשלב גם הרבה תנועה חופשית ומשחקיות, כך שנכנס אפקט ה- FUN! השיעור ביום שישי סגור לנשים בלבד. (יום רביעי פתוח לגברים.) בואו לפתוח את סוף השבוע עם מוזיקה קצבית באימון ביודינמי שנותן מענה להרבה מטרות: גמישות מפרקים ושרירים, חיזוק שרירי הליבה – גב ובטן ולאורך עמוד השדרה, שחרור נפשי ממתחים וחיבור שמח עם הגוף. הביודינמי מתקיים בסטודיו קהילתי מקסים ליוגה ומחול – “סטודיו תמרה” , בבתיה מקוב 20, רחובות, בשעה 8:00 בבוקר , למשך 50 ד’.

ריצה נעימה ורגועה, לפתיחת הסופ”ש, שמטרה לשחרר את הגופנפש, הנאה מחוויית הריצה מתוך הקשבה לגוף ולא במטרה להתכונן למרתון או כל תחרות כלשהיא, אין מדידת מרחקים, קצב או שריפת שומנים. אין!!! רק הכיף של הריצה, שנוכל להתמיד ככל האפשר מתוך מוטיבציה פנימית גדולה

דילוג לתוכן