ליה שניידר לוי

הי לגולשות ולמתאמנות שלי ברחבי הארץ,

זיהיתי שהחוזקה הכי גדולה שלי היא להניע אנשים לתנועה ופעולה. הבנתי שאני "סטרטרית" – האתגר הגדול שלי הוא להתחיל את שינויי התודעה ואורח חיים ממצב מנוון וחסר מוטיבציה – לאורח חיים פעיל, בריא ושמח.  
אני רואה כזכות ושליחות לחולל את השינוי הזה בקרב אנשים, בעיקר נשים.
רכשתי במהלך לימודים ובעבודתי כמאמנת אישית וקבוצתית הרבה ידע, ניסיון וכלים מקצועיים. אני פועלת בנחישות ואמונה על מנת להפיץ את הכלים האלו וליצור מוטיבציה ליישומם בתחומי בריאות וגופנפש הכל כך חשובים.

זהו עידן הנשים.

ויחד עם זאת, הרבה מאיתנו לא פורצות עדיין את תקרת הזכוכית שאליה הורגלנו. לכן, שמתי לעצמי מטרה: להעצים כל אישה שמגיעה אליי!

אם את מלאה ברצון לשנות את אורח חייך אך התסכולים חוסמים אותך – את מוזמנת להצטרף לקבוצת האימונים, לקורסים אונליין, או אחד מהאירועים הקרובים. 

נכיר אחת את השנייה ותצאי להרפתקה גדולה בחייך!

אני כאן עבורך!
צרי איתי קשר: 050-6958168 

ליה. אימון ביודינמי

 

קצת עליי:

מומחית לקידום בריאות MPH  – תואר שני בבריאות הציבור בהצטיינות (אונ' ת"א), מאמנת ותיקה ומורה לפילאטיס, יוגה, כושר גופני כללי, גיל הזהב. בעלת ניסיון של 23 שנות הדרכה וליווי אישי וקבוצתי של מאות נשים בתהליכי שינוי לאורח חיים פעיל ובריא יותר. קואוצ'רית לפריצות דרך בחיים, מוסמכת מטעם ארגון המאמנים הישראלי, מאמנת תזונתית מוסמכת מטעם ארגון NCS. יוטיוברית ערוץ המאמנת ליה ומנהלת קבוצות פייסבוק: לעוף על הגוף הקבוצה הגדולה, המיועדת לכל מתאמני האונליין; וקבוצת ניקוי גוף לחיים בריאים המיועדת לתמיכה בכל רוכשי קורס האונליין ניקוי גוף לחיים בריאים, בשיתוף עם קארין איצקוביץ' סיגלר.

דילוג לתוכן