מובייל

סדנאות לקבוצות וארגונים

הרצאות וסדנאות לארגונים ומוסדות. בחרו אחד מהנושאים ברשימה או שנבנה יחד את הסדנה על פי צרכי ומאפייני הקבוצה שלכם. אני מביאה את התוכן, את המוסיקה, את השילוב עם הפעלות תנועתיות ואם צריך גם ציוד נוסף.

הכל באווירה כיפית ומגבשת. בין אם אתם קבוצת חברות, מוסד לימודי, חברת הייטק או קבוצת תמיכה – תהיו בטוחים שהמשתתפים ייהנו וייתרמו.
צפו בגלריה בתמונות מאירועים שהתקיימו ברחבי הארץ.

להלן רשימת הסדנאות, העיפו מבט ודברו איתי: 050-6958168

רשימת סדנאות

הרצאה ליה

אני באתי לחלום
סדנה חווייתית לשיפור השינה

נלמד על הדרכים האפקטיביות להשפעה על מערכת העצבים, לאיזון הורמונלי ולאימון גלי המוח. נתנסה בפרקטיקות להפחתת סטרס והעלאת הרווחה הנפשית שיסייעו לשיפור איכות וכמות השינה.

מיינדפולנס

סדנת מיינדפולנס

סדנת הכרות ידידותית עם עולם המדיטציה. מה לעולם המדע יש לומר על מדיטציות? מהן הטכניקות השונות ומה מתאים למי? נתנסה יחד בהדגמות קצרות במיינדפולנס, דימיון מודרך, מיקוד ומנטרות. אורך הסדנה : שעה וחצי.

3

שערי הרגיעה

סדנה לשיטת תרפיית הואגוס

הלכה ומעשה – מעט תיאוריה והרבה טכניקות להפחתת סטרס. סדנה חווייתית. ראשית נלמד על מה שחיוני לדעת על מע’ העצבים, אילו טריגרים מפעילים אותה ולאיזה כיוון. לאחר מכן נתרכז בהתנסות בכלים מגוונים להפחתת העומסים הרגשיים – מנטליים. נלמד טכניקות נשימה מיוחדות שפועלות מיידית, נתנסה בתרגילים פיזיים, נדגים טכניקות מדיטציה יעילות להרפיה והרגעה. אורך הסדנה: שעה וחצי

רוח חדשה באימונים

יוגה בזוגות

זהו שיעור יוגה מיוחד ומלא צחוק, מתיחות ואתגרים. בשיעור זה מוזמנים בני הזוג או החברים של העובדים להצטרף לחוויה. ניתן להמיר את תוכן התרגול מיוגה לכושר גופני כללי ולשמור על הרוח הזוגית המיוחדת. אורך השיעור : שעה.

דילוג לתוכן