מובייל

סדנאות לקבוצות וארגונים

הרצאות, שיעורים וסדנאות לארגונים ומוסדות. ניתן לבחור אחד מהנושאים ברשימה או לבנות את התוכן על פי צרכי ומאפייני הקבוצה. אני מביאה את התוכן, את המוסיקה, את ההפעלות ואם צריך גם ציוד נוסף.

הכל באווירה כיפית ומגבשת. בין אם אתם קבוצת חברות, מוסד לימודי, חברת הייטק או קבוצת תמיכה – תהיו בטוחים שהמשתתפים ייהנו וייתרמו.
להלן כמה דוגמאות לאירועים שהתקיימו ברחבי הארץ, צפו בגלריה בכל התמונות.

להלן רשימת הסדנאות, העיפו מבט ודברו איתי: 050-6958168

הרצאה ליה

אני באתי לחלום
סדנה חווייתית לשיפור השינה

נלמד על הדרכים האפקטיביות להשפעה על מערכת העצבים, לאיזון הורמונלי ולאימון גלי המוח. נתנסה בפרקטיקות להפחתת סטרס והעלאת הרווחה הנפשית שיסייעו לשיפור איכות וכמות השינה.

מיינדפולנס

סדנת מיינדפולנס

סדנת הכרות ידידותית עם עולם המדיטציה. מה לעולם המדע יש לומר על מדיטציות? מהן הטכניקות השונות ומה מתאים למי? נתנסה יחד בהדגמות קצרות במיינדפולנס, דימיון מודרך, מיקוד ומנטרות. אורך הסדנה : שעה וחצי.

פומו-2

מ-FOMO ל-JOMO
לצאת מהמרדף אחרי הזנב​

בעידן השפע תחושת ההחמצה הקרויה פומו – Fear of Missing Out – עלולה להשתלט על היומיום. מה עושים?! בהרצאה זו נעמיק ברעיון אחד ועוצמתי אשר יסייע למשתתפים להתנער מתחושות ההחמצה ולחוש נינוחות, משמעות וסיפוק בחייהם הנוכחיים. אורך ההרצאה: שעה ורבע.

3

סטרס אאוט

הלכה ומעשה – מעט תיאוריה והרבה טכניקות להפחתת סטרס. סדנה חווייתית. ראשית נלמד על מה שחיוני לדעת על מע’ העצבים, אילו טריגרים מפעילים אותה ולאיזה כיוון. לאחר מכן נתרכז בהתנסות בכלים מגוונים להפחתת העומסים הרגשיים – מנטליים. נלמד טכניקות נשימה מיוחדות שפועלות מיידית, נתנסה בתרגילים פיזיים, נדגים טכניקות מדיטציה יעילות להרפיה והרגעה. אורך הסדנה: שעה וחצי

רוח חדשה באימונים

יוגה בזוגות

זהו שיעור יוגה מיוחד ומלא צחוק, מתיחות ואתגרים. בשיעור זה מוזמנים בני הזוג או החברים של העובדים להצטרף לחוויה. ניתן להמיר את תוכן התרגול מיוגה לכושר גופני כללי ולשמור על הרוח הזוגית המיוחדת. אורך השיעור : שעה.

דילוג לתוכן