מובייל

מתאמנים.ות מספרים.ות

סיפורי לקוחות

בד"כ כשצריכים ללכת לשיעור התעמלות הרבה פעמים אין חשק יודעים שאח"כ נרגיש טוב אבל להתניע קשה. להפתעתי הטובה אני חווה משהו אחר לגמרי אני מחכה לאימון והולכת אליו מתוך שמחה.

שלא לדבר על השיעורים עצמם שהם מרתקים מאתגרים ומלווים במוסיקה נפלאה. אצל ליה הכל אפשרי גם אם את חושבת שאת לא יכולה, היא מראה לך שאת כן והכל בנעימות יוצאת דופן ומתוך שמחה וקבלה של עצמך.

ליה גם בנתה תכנית תזונתית אליה הצטרפתי לי אישית יש מספר מגבלות בתזונה וליה בסבלנות בתשומת לב ובנעימות התאימה לי תכנית לצרכיי. למרות המגבלות שלי בתזונה הצלחתי בזכות עצותיה הטובות להוריד במשקל והכל בצורה נעימה ללא לחץ או הרגשה של צריך...
ממליצה מאוד להתנסות באימונים ובתכניות שלה
ענס יולס
מתאמנת בביודינמי ותכנית תזונה אונליין
לליה היקרה, אשה שפתחה לנו דלת למפגש של כל אחת עם ה"גופנפש" האישי שלה. אשה שקשובה לכל אחת מאיתנו. ליכולות שלנו, לרצונות שלנו וגם לקשיים המתעוררים תוך כדי התכנית.

אשה עם מעוף שחושבת מחוץ לקופסה, שמשכילה לבנות תכנית שתיתן מענה הוליסטי אך גם מהנה, כי אחרת איך נתמיד? ליה מצליחה לגרום לכל אחת להבין שהיא רואה אותה וקשובה לצרכים וליכולות האישיות של כל אחת ואחת. יש לליה יכולת מיוחדת להעלות חיוך ואף צחוק גם תוך כדי שיעור עיצוב מאתגר ולגרום לכל אחת בקבוצה להרגיש שהיא חשובה לה. באמת. התכנית שליה בונה, תוך כדי תנועה (בכל המובנים!) יוצרת מוטיבציה והנאה. הצטרפתי לתכנית של ליה מתחילתה ואני מרגישה שזו המתנה שאני בוחרת לתת לעצמי. השילוב שליה מצליחה לבנות בין סוגי אימונים שונים- מפגש הליכה/ריצה ביום אחד, אימון סטודיו ביום אחר וליווי בתזונה הינו מאד משמעותי.

ההרגשה שבאמת אכפת לה ממך ושאת לא "עוד מתאמנת" שפשוט מגיעה לשיעור ובזה החיבור מסתיים, תורם באופן משמעותי לחוויה ולתהליך. באהבה גדולה ובציפיה להמשך!
גבריאלה עיני
מתאמנת בתכנית אימוני אונליין ושטח
ליה יקרה, אני רוצה להודות לך על התהליך האימוני והתזונתי שאני עוברת איתך. כל התהליך איתך מלא באווירה שמחה וכיפית לצד עשיה ומאמץ – ויש תוצאות!! למרות הקשיים שלי בהתמדה בגלל לו"ז כ"כ צפוף, את תמיד מוצאת את הדרך לבצע התאמות נדרשות. בעיקר את מאד קשובה ועוזרת לי לחזור להיות קשובה לעצמי בתוך כל משימות החיים. בזכות זה הצבתי לעצמי יעדים שמתאימים לי והצלחתי לעשות שינויים. חלקם כבר הפכו לטבעיים תוך זמן קצר. רוב הזמן אני אוכלת נכון יותר ותחושת הבחירה שלי גדלה.

מודה לך על הדרך וההכוונה, המקצועיות שתמיד נמצאת שם עם חיוך
ענבל פרג
אימון תזונתי
מזה מספר שנים אני מתעמלת עם ליה, מתמידה כפי שאף פעם לא התמדתי בשום מסגרת ספורט כלשהיא. תמיד זה היה כי "אין ברירה אחרת", אך עם ליה מיד הבנתי שזאת בדיוק המסגרת שחיפשתי, זה שילוב של מספר גורמים: המקצועיות, הגיוון בשיעוריה, אופן העברת השיעור, ממגנט ושומר אותך מפוקס לכל אורכו, ההומור והכל בחיוך אחד גדול, בפנים מסבירות ואדיבות.

עם ליה אפשר להשיג בקלות את המטרה שהצבת לעצמך. כל שיעור הוא כיף גדול ולכן אני ממליצה בחום על שיעוריה, מהר מאד תיווכחו שזו החלטה הכי טובה שעשיתם😊
גלית קלמן
מתאמנת ביוגילאטיס
דילוג לתוכן