מובייל

אימון 3 אז כמה שורפים?!

הפודקאסט מתחילות לרוץ! הינו תכנית אימונים מקצועית וסוחפת למתחילים, ממש מאפס. התכנית מיועדת למי שרוצה להכנס לכושר בהדרגה ובהנאה. על כן מתחילות לרוץ! כולל 12 פרקים אימוניים ובהם הנחיות ברורות מתי ואיך ללכת, מתי ואיך לרוץ. שימו את הנייד בפאוץ’ ולהאזין להנחיות (אודיו – קואוצ’ינג) עם האוזניות. הכל מלווה במוזיקה מגוונת ומתאימה למקצבים ולנושאים. לשון הפנייה נשית, אך התכנית מתאימה לכל מגדר. הצטרפו לחווייה הסוחפת של אלפי משתתפי התכנית. לימדו איך לעבוד בצורה נכונה, מהי המשמעות של ‘להקשיב לגוף’ ואולי תתחילו בפעם הראשונה בחייכם להנות מפעילות גופנית.

אימון מס’ 3 של מתחילות לרוץ! חמישה מקטעי אינטרוואלים של ריצות קצרות. נושא האימון עוסק באובססיית שריפת הקלוריות. בקרב הקהל הרחב המטרה העיקרית של פעילות גופנית היא שריפת קלוריות ושומן. אך לספורט יש מעבר לכך עוד הרבה השפעות חיוביות. על כן נברר כיצד ניתן לשבור את המעגל ולעשות ספורט ממקום של רווחה ולא של החסרה? בפרק זה האמונות שלא תורמות למוטיבציה מתפרקות. נבדוק מחדש במה ניתן לאחוז, מה יפעיל ויבנה מוטיבציה חזקה יותר לאורח חיים פעיל.

אודות יוצרת התכנית והמגישה המאמנת ליה: ליה שניידר לוי, MPH מקדמת בריאות, מאמנת כושר גופני כללי, פילאטיס ויוגה, קואוצ’רית לפריצות דרך בחיים. מגישת הפודקאסט “מדיטציה לכל עת” ויוטיוברית. לתגובות, תכניות אימון והרשמה לתפוצת הניוזלטר החודשי – היכנסו לאתר: www.coachlia.co.il

אם יש לכם עקבו אחרי בדף הפייסבוק:  https://www.facebook.com/coachliaIL

פודקאסט “מדיטציה לכל עת” : https://open.spotify.com/show/0qeuBX1QogYm8RRAKcaB8N

כמו כן ניתן להנות מכל פרקי “מתחילות לרוץ!” גם ביוטיוב במסגרת תכנית אימונים מקיפה יותר (גם בחינם) לבניית הכושר ב- 6 שבועות:
https://startrunning.ravpage.co.il/lauf

לוגו המאמנת ליה
המאמנת ליה שניידר לוי MPH מקדמת בריאות

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן