מובייל

הפודקאסט מתחילות לרוץ! הינו תכנית אימונים מקצועית וסוחפת למתחילים, ממש מאפס. התכנית מיועדת למי שרוצה להכנס לכושר בהדרגה ובהנאה. על כן מתחילות לרוץ! כולל 12 פרקים אימוניים ובהם הנחיות ברורות מתי ואיך ללכת, מתי ואיך לרוץ. שימו את הנייד בפאוץ’ ולהאזין להנחיות (אודיו – קואוצ’ינג) עם האוזניות. הכל מלווה במוזיקה מגוונת ומתאימה למקצבים ולנושאים. לשון הפנייה נשית, אך התכנית מתאימה לכל מגדר. הצטרפו לחווייה הסוחפת של אלפי משתתפי התכנית, לימדו איך לעבוד בצורה נכונה, מהי המשמעות של ‘להקשיב לגוף’ ואולי תתחילו בפעם הראשונה בחייכם להנות מפעילות גופנית.

אימון מס’ 1 של מתחילות לרוץ! עשוי להיות דף חדש בחייך. זהו פרק ההיכרות עם המאמנת ליה, עם סגנון האימון ותפיסת העולם אשר מאפיינת אותו. יש 4 מקטעים של ריצה באורך 20 שניות בלבד – אז זה אפשרי בהחלט, גם לך! ההדרגתיות של התכנית היא אחד מסודות ההצלחה, צפוי לך אימון מענג שיעורר בך את המוטיבציה להמשיך ולאתגר את עצמך הלאה. שיהיה בהנאה!

אודות יוצרת התכנית והמגישה המאמנת ליה: ליה שניידר לוי, MPH מקדמת בריאות, מאמנת כושר גופני כללי, פילאטיס ויוגה, קואוצ’רית לפריצות דרך בחיים. מגישת הפודקאסט “מדיטציה לכל עת” ויוטיוברית.

ניתן להנות מכל פרקי “מתחילות לרוץ!” גם ביוטיוב במסגרת תכנית אימונים מקיפה יותר (גם בחינם) לבניית הכושר ב- 6 שבועות:
https://startrunning.ravpage.co.il/lauf

לשאלות- עקבו אחרי בדף הפייסבוק:  https://www.facebook.com/coachliaIL

פודקאסט “מדיטציה לכל עת” להאזנה: https://open.spotify.com/show/0qeuBX1QogYm8RRAKcaB8N

לתגובות, שת”פ והרשמה לתפוצת הניוזלטר החודשי היכנסו לאתר: www.coachlia.co.il

לוגו המאמנת ליה
המאמנת ליה שניידר לוי MPH מקדמת בריאות

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן